Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Pompy Ciepła

Jeżeli zależy Ci na tym, aby wprowadzić hybrydowe i ekologiczne rozwiązanie, które pomoże Ci ogrzać dom, a także wodę, polecamy dostępne w naszej ofercie nowoczesne pompy ciepła. To urządzenia, które pobierają energię z odnawialnych źródeł, a następnie przenoszą ją do budynku. Warto wiedzieć, że taki sprzęt w dłuższej perspektywie pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, co wynika z niskich kosztów eksploatacji. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania na jego zakup.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne i hybrydowe urządzenia, które wyróżnia bardzo wysoka wydajność, a także komfort użytkowania. Dostępna jest tu zarówno pompa ciepła Split, jak i Monoblok. Świetnie sprawdzają się one w nowoczesnych przestrzeniach, a także tych, które przeszły modernizację. Dodatkowo taki sprzęt odznacza się łatwą instalacją, dzięki czemu cały proces przebiega niezwykle sprawnie.

Pompa ciepła Split czy Monoblok?

Jak już wiesz, dostępne u nas urządzenia hybrydowe dzielą się na dwa typy. Można tu wyróżnić nowoczesne pompy ciepła Monoblok, a także Split. Pierwsze z nich składają się z jednego modułu, który jest montowany na zewnątrz budynku. Polecane są szczególnie do tych przestrzeni, w których jest mało miejsca. Dodatkowo nie jest tu konieczne serwisowanie urządzenia, co jest dodatkowym plusem. Drugie to dwa moduły, z których jeden montujemy na zewnątrz, a kolejny wewnątrz budynku. Doskonale sprawdzą się on w domach o większym metrażu, jednak trzeba pamiętać o regularnych kontrolach sprzętu ze względu na możliwość rozszczelnienia.

Zaopatrz się w nowoczesny i ekologiczny sprzęt!

Pompy ciepła hybrydowe Split, a także Monoblok to urządzenia, które oferują większą niezależność dzięki korzystaniu z odnawialnych źródeł energii (OZE), a także umożliwiają oszczędność pieniędzy. Dodatkowo warto wiedzieć, że podczas wysokich temperatur, możliwe jest także chłodzenie, co pozwala zrezygnować z zakupu klimatyzacji. Takie kompleksowe rozwiązanie jest niezwykle łatwe w obsłudze i umożliwia większą dbałość o środowisko naturalne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzętów Split i Monoblok. W razie ewentualnych pytań, z chęcią udzielimy odpowiedzi.

PPUH GABRIEL TECHNIK | ul. Wejherowska 5 | 84-100, Puck | NIP: 5871122275 | telefon: 516221009; 500184007 | email: biuro@ekociolek.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl